Djelatnici škole

Nastavnici

Balažinec Valentina

nastavnica predmeta Tjelesna i zdravstvena kultura

Bilopavlović Andreja

strukovna nastavnica predmeta Zdravstvena njega

Bistrović Sandra

nastavnica predmeta Zdravstvena njega

Buhin Ivana

nastavnica predmeta Sociologija, Politika i gospodarstvo, Građanski odgoj, Komunikacijske vještine i Ljudska prava

Canjuga Ivona

nastavnica predmeta Latinski jezik

Castaldo Lajnvaš Barbara

nastavnica predmeta Engleski jezik

Čurin Mirjana

nastavnica predmeta Fizika, Biofizika i Elektronika

Grabant Jelena

nastavnica predmeta Rimokatolički vjeronauk

Jakopec Mirela

strukovna nastavnica predmeta Zdravstvena njega

Juravić Rafaela

nastavnica predmeta Psihologija

Juričan Elizabeta

strukovna nastavnica predmeta Zdravstvena njega

Klarić Tihana

nastavnica predmeta Latinski jezik

Kuzminski Đurđica

strukovna nastavnica predmeta Zdravstvena njega

Magaš Kristina

nastavnica predmeta Informatika

Maltarski Anja

stručna suradnica pedagoginja, nastavnica predmeta Načela poučavanja

Marčeta Mario

nastavnik predmeta Geografije

Matišić Martina

nastavnica predmeta Etika

Medved Katica

nastavnica predmeta Hrvatski jezik i odgajateljica u učeničkom domu

Medved Marija

nastavnica predmeta Hrvatski jezik

Mojzeš Kristijan

nastavnik predmeta Adventistički vjeronauk

Orešković Josip

nastavnik predmeta Fizika

Orešković Spiegel Sanja

nastavnica predmeta Matematika

Panić Biljana

strukovna nastavnica predmeta Zdravstvena njega

Planinšič Kornelija Kristina

strukovna nastavnica predmeta Zdravstvena njega

Premec Sanja

nastavnica predmeta Zdravstvena njega

Radišić Gordana

strukovna nastavnica predmeta Fizioterapija

Ranković Danijela

strukovna nastavnica predmeta Zdravstvena njega

Rešetar Maja

nastavnica predmeta Kemija

Šarić Posavec Jelena

strukovna nastavnica predmeta Zdravstvena njega

Sever Ivica

nastavnik predmeta Biologija

Skobe Nikola

strukovni nastavnik predmeta Fizioterapija

Stubičar Ivan

vjeroučitelj predmeta Rimokatolički vjeronauk

Tomašić Darjan

strukovni nastavnik predmeta Fizioterapija

Toplak Martina

strukovna nastavnica predmeta Fizioterapija

Vrban Daniela

nastavnica predmeta Njemački jezik

Vanjski suradnici

Ahmić Ekrem

nastavnik predmeta Hrvatski znakovni jezik

Balažin Dejan

nastavnik predmeta Anatomija i fiziologija, Patologija, Patofiziologija i Radiologija

Kolarević Marina

nastavnica predmeta Anatomija i fiziologija

Možanić Renata

nastavnica predmeta Zdravstvena njega u kući

Munivrana Štefanija

nastavnica predmeta Farmakologija

Sekovanić Anica

nastavnica predmeta Instrumentiranje

Vindiš Martina

nastavnica predmeta Bakteriologija, virologija i parazitologija, te Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo

Vrbanec Matija

nastavnik predmeta Bakteriologija, virologija i parazitologija

Ostali djelatnici

Blažunaj Štefica

spremačica

Đurišević Mirjam

tajnica škole

Filčić Darko

knjižničar

Garvanović Anja

administratorica

Munda Gordana

voditeljica računovodstva

Skobe Barbir Elizabeta

ravnateljica

Djelatnici doma

Car Daniel

ekonom - skladištar

Car Maja

odgajateljica

Cerjan Ivanka

kuharica

Crnogorac Petar

odgajatelj

Frančeski Ivica

noćni pazitelj

Gužvinec Ivana

pomoćna kuharica

Hranić Dragica

spremačica

Hranić Dragutin

održavanje vrta i parka

Medved Katica

nastavnica predmeta Hrvatski jezik i odgajateljica u učeničkom domu

Pahić Marijan

odgajatelj

Perišić Stefanka

pomoćna kuharica

Peršinović Marušić Ljubica

noćna paziteljica

Plantak Karmela

kuharica

Rakamarić Robert

odgajatelj

Vratarić Skobe Ivona

stručna suradnica psihologinja