Djelatnici škole

Nastavnici

Balažinec Valentina

nastavnica Tjelesne i zdravstvene kulture
- konzultacije: četvrtak, 10:40 - 11:20

Bilopavlović Andreja

strukovna nastavnica Zdravstvene njege
- konzultacije: Ponedjeljak – 09,00h do 10,00h

Bistrović Sandra

nastavnica Zdravstvene njege
- konzultacije: Ponedjeljak 13:00 - 13:30

Bugarinović Vesna

nastavnica rimokatoličkog vjeronauka
- konzultacije: utorak, 14:15 - 15:00

Buhin Ivana

nastavnica Sociologije, Politike i gospodarstva, Građanskog odgoja, Komunikacijskih vještina i Ljudskih prava
- konzultacije: Ponedjeljak 10:35 - 11:20

Castaldo Lajnvaš Barbara

nastavnica Engleskog jezika
- konzultacije: Četvrtak, 9:45 - 10:30

Čurin Mirjana

nastavnica Fizike, Biofizike i Elektronike
- konzultacije: Četvrtak, 11:25 - 12:10

Elizabeta Juričan

nastavnica zdravstvene njege

Grabant Jelena

nastavnica rimokatoličkog vjeronauka

Horvat Mirela

nastavnica Likovne umjetnosti
- konzultacije: srijeda, 8:45 - 9:30

Jakopec Mirela

strukovna nastavnica Zdravstvene njege
- konzultacije: Ponedjeljak, 9:45 - 10:30

Klarić Tihana

nastavnica Latinskog jezika

Kos Kolar Gordana

nastavnica Glazbene umjetnosti
- konzultacije: Utorak – 9,35h do 10,15h

Kovačević Matija

nastavnik Francuskog jezika
- konzultacije: Četvrtak 13:00-13:45

Kuzminski Đurđica

strukovna nastavnica Zdravstvene njege
- konzultacije: Utorak, 12:15 - 13:00

Magaš Kristina

nastavnica Informatike
- konzultacije: petak, 10:35 - 11:20

Maltarski Anja

pedagog, nastavnica Načela poučavanja

Marčeta Mario

nastavnik Geografije
- konzultacije: Srijeda 9:45 - 10:30

Matišić Martina

nastavnica Filozofije i Etike
- konzultacije: Utorak, 12:15 - 13:00

Medved Katica

nastavnica Hrvatskog jezika

Medved Marija

nastavnica Hrvatskog jezika
- konzultacije: Srijeda, 8:50 - 9:35

Mojzeš Kristijan

nastavnik Adventističkog vjeronauka
- konzultacije: utorak, 12:15 -13:00

Orešković Spiegel Sanja

nastavnica Matematike
- konzultacije: Utorak, 9:45 - 10:30

Ozmec Juraj

nastavnik Njemačkog jezika i Latinskog jezika
- konzultacije: Utorak, 10:35 - 11:20

Panić Biljana

strukovna nastavnica Zdravstvene njege
- konzultacije: Ponedjeljak 10:00 - 12:00

Planinšič Kornelija Kristina

strukovna nastavnica Zdravstvene njege
- konzultacije: Srijeda, 12:40- 13:25

Premec Sanja

nastavnica Zdravstvene njege
- konzultacije: Utorak, 13:00 - 13:30

Radišić Gordana

strukovna nastavnica u Fizioterapiji

Rešetar Maja

nastavnica Kemije
- konzultacije: Utorak, 8:50 - 9:35

Šarić Posavec Jelena

nastavnica Zdravstvene njege
- konzultacije: petak, 10:35 - 11:20

Sever Ivica

nastavnik Biologije
- konzultacije: Srijeda – 11,05h do 11,45h

Skobe Nikola

strukovni nastavnik u Fizioterapiji
- konzultacije: Petak 12:15 - 13:00

Tomašić Darjan

nastavnik u Fizioterapiji
- konzultacije: Ponedjeljak, 11:25 - 12:10

Toplak Martina

strukovna nastavnica u Fizioterapiji
- konzultacije: Srijeda, 9:45-10:30

Vrban Daniela

nastavnica Njemačkog jezika
- konzultacije: Četvrtak, 9:45 - 10:30

Vanjski suradnici

Ahmić Ekrem

nastavnik Hrvatskog znakovnog jezika

Balažin Dejan

nastavnik predmeta Anatomija i fiziologija, Patologija, Patofiziologija i Radiologija

Možanić Renata

nastavnica predmeta Zdravstvena njega u kući

Munivrana Štefanija

nastavnica predmeta Farmakologija

Sekovanić Anica

nastavnica predmeta Instrumentiranje

Stipešević Rakamarić Irena

nastavnica predmeta Anatomija i fiziologija te Bakteriologija, virologija i parazitologija

Vrbanec Matija

nastavnik predmeta Bakteriologija, virologija i parazitologija

Ostali djelatnici

Blažunaj Štefica

spremačica

Filčić Darko

knjižničar

Munda Gordana

voditeljica računovodstva

Petak Jadranka

administratorica

Đurišević Mirjam

tajnica škole

Stanjević Dejan

ravnatelj

Djelatnici doma

Car Daniel

ekonom - skladištar

Car Maja

odgajateljica

Cerjan Ivanka

kuharica

Crnogorac Petar

odgajatelj

Frančeski Ivica

noćni pazitelj

Hranić Dragica

spremačica

Hranić Dragutin

održavanje vrta i parka

Pahić Marijan

odgajatelj

Perišić Stefanka

pomoćna kuharica

Peršinović Marušić Ljubica

noćna paziteljica

Rakamarić Robert

odgajatelj

Stojšić Cona

noćna paziteljica i radnica u vešeraju

Veble Ana

odgajateljica

Vratarić Skobe Ivona

stručna suradnica psihologinja
Konzultacije: Utorak, 9:45-10:30

Gužvinec Ivana

pomoćna kuharica

Plantak Karmela

kuharica