Konzultacije

Naslovna » Konzultacije

Sukladno “Pravilniku o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi” (NN 112/2010, 82/2019) objavljuju se termini individualnih informativnih razgovora nastavnika i roditelja za školsku godinu 2020./2021. Roditelji se mole za obaveznu prethodnu najavu dolaska.

Individualni informativni razgovori – razrednici

 


 

RAZRED

 

RAZREDNIK/CA TERMIN E-MAIL

TELEFON

2. G Katica Medved

(Maja Rešetar)

 

Petak – 10,00 h do 11,00 h katica.medved@skole.hr 098 996 7747
3. G Marija Medved

(Ivana Buhin)

 

Utorak – 11,5o h do 12,30 h

 

marija.medved@skole.hr 091 4320 211
4. G Mario Marčeta Srijeda –  11,05 h do 11,45 h

 

mario.marceta@skole.hr 099 342 1483
1. F Jelena Posavec Krobot Četvrtak – 9,35 h do 10,15 h jelena.posavec3@skole.hr 042 729 315 (zbornica)

 

2. F Darjan Tomašić Srijeda – 12,30 h do 13,15 h darjan.tomasic@skole.hr

 

0981761269

 

3. F Gordana Radišić Utorak – 17,00 h do 18,00 h gordana.radisic@skole.hr

 

098 199 0047

 

4. F Ivica Sever

(Mirjana Čurin)

 

Srijeda – 11,05 h do 11,45 h

 

ivica.sever@skole.hr 042 729 315 (zbornica)
1. M Biljana Panić

 

Ponedjeljak – 11,05 h do 11,45 h biljana.hmelik@skole.hr 098/466-744
2. M Đurđica Segarić – Kuzminski

 

Ponedjeljak – 8,45 h do 9,25 h durdica.segaric-kuzminski@skole.hr 042 729 315 (zbornica)
3. M Jelena Šarić Posavec Srijeda – 14,15 h do 15,00 h

 

jelena.saric6@skole.hr 091 4320 218
4. M Sanja Premec Ponedjeljak – 12,30 h do 13,15 h

 

sanja.premec@skole.hr 098 175 4503
5. M Andreja Bilopavlović Ponedjeljak – 09,00 h do 10,00 h

 

andreja.bilopavlovic@skole.hr 091 4320 227


Individualni informativni razgovori – nastavnici

Prezime i ime Nastavni predmet Vrijeme konzultacija
Balažinec Valentina nastavnica Tjelesne i zdravstvene kulture Petak – 9,35 h do 10,15 h
Bilopavlović Andreja strukovna nastavnica Zdravstvene njege Ponedjeljak – 09,00 h do 10,00 h
Bistrović Sandra nastavnica Zdravstvene njege Ponedjeljak – 12,30 h do 13,15 h
Buhin Ivana nastavnica Sociologije, Politike i gospodarstva, Građanskog odgoja, Komunikacijskih vještina i Ljudskih prava Bolovanje
Castaldo Lajnvaš Barbara nastavnica Engleskog jezika Bolovanje
Conar Snježana nastavnica Kemije (zamjena za Maju Rešetar) Petak – 9,35 h do 10,15 h
Crnković Martina strukovna nastavnica u Fizioterapiji (zamjena za Martinu Toplak) Utorak – 12,40 h do 13,20 h
Čretni Ksenija nastavnica Načela poučavanja, Psihologije i Zdravstvene psihologije i stručna suradnica soc. pedagog Srijeda – 13,00 h do 13,30 h
Čurin Mirjana nastavnica Fizike, Biofizike i Elektronike Bolovanje
Grabant Jelena nastavnica Rimokatoličkog vjeronauka Bolovanje
Horvat Mirela nastavnica Likovne umjetnosti i Povijesti Bolovanje
Jakopec Mirela strukovna nastavnica Zdravstvene njege Utorak – 12,00 h do 12,45 h
Kalić Ivan nastavnik Matematike Petak – 10,20 h do 11,00 h
Klarić Tihana nastavnica Latinskog jezika Bolovanje
Kos Kolar Gordana nastavnica Glazbene umjetnosti Utorak – 9,35 h do 10,15 h
Kovačević Matija nastavnik Francuskog jezika Srijeda – 12,45 h do 13,30 h
Ljubek Lucija nastavnica Filozofije, Logike i Etike (zamjena za Martinu Matišić) Utorak – 10,15 h do 11,00 h
Magaš Kristina Nastavnica Informatike Bolovanje
Marčeta Mario nastavnik Geografije i Povijesti Srijeda – 11,05 h do 11,45 h
Martinec Janja nastavnica Sociologije, Politike i gospodarstva, Građanskog odgoja, Komunikacijskih vještina i Ljudskih prava (zamjena za Ivanu Buhin) Srijeda – 9,35 h do 10,15 h
Matijaško Martina Nastavnica Povijesti i Likovne umjetnosti (zamjena za Mirelu Horvat) Ponedjeljak – 12,45 h do 13,30 h
Matišić Martina nastavnica Filozofije, Logike i Etike Bolovanje
Medved Marija nastavnica Hrvatskog jezika Utorak: 11,50 h do 12,30 h
Medved Katica nastavnica Hrvatskog jezika Petak – 10,00 h do 11,00 h
Milevoj Davor nastavnik Fizike (zamjena za Mirjanu Čurin) Srijeda – 09,30 h do 10,10 h
Mojzeš Kristijan nastavnik Adventističkog vjeronauka Utorak – 16,00 h do 17,00 h
Orešković Spiegel Sanja nastavnica Matematike Srijeda – 10,20 h do 11,00 h
Ozmec Juraj nastavnik Njemačkog jezika i Latinskog jezika (zamjena za Tihanu Klarić) Četvrtak – 9,35 h do 10,15 h
Panić Biljana strukovna nastavnica Zdravstvene njege Ponedjeljak – 11,05 h do 11,45 h
Planinšič Kornelija Kristina strukovna nastavnica Zdravstvene njege Ponedjeljak – 12,30 h do 13,10 h
Posavec Krobot Jelena nastavnica Engleskog jezika Četvrtak – 9,35 h do 10,15 h
Premec Sanja nastavnica Zdravstvene njege Ponedjeljak – 12,30 h do 13,15 h
Radišić Gordana strukovna nastavnica u Fizioterapiji Utorak – 17,00 h do 18,00 h
Rešetar Maja nastavnica Kemije Bolovanje
Rudnički Božica nastavnica Engleskog jezika (zamjena za Barbaru Castaldo Lajnvaš) Četvrtak – 09,30 h do 10,15 h
Segarić Kuzminski Đurđica strukovna nastavnica Zdravstvene njege Ponedjeljak – 8,45 h do 9,25 h
Sever Ivica nastavnik Biologije Srijeda – 11,05 h do 11,45 h
Skobe Nikola strukovni nastavnik u Fizioterapiji Srijeda – 12,45 h do 13,30 h
Šarić Posavec Jelena nastavnica Zdravstvene njege Srijeda – 14,15 h do 15,00 h
Tomašić Darjan nastavnik u Fizioterapiji Srijeda – 12,30 h do 13,15 h
Toplak Martina strukovna nastavnica u Fizioterapiji Bolovanje
Turković Brigitte nastavnica Rimokatoličkog vjeronauka (zamjena za Jelenu Grabant) Utorak – 10,20 h do 11,05 h
Vrban Daniela nastavnica Njemačkog jezika Ponedjeljak –11,05 h do 11,45 h
Vukman Klaudia Nastavnica Informatike (zamjena za Kristinu Magaš) Srijeda – 12,30 h do 13,15 h

 

Individualni informativni razgovori – vanjski suradnici

Prezime i ime Nastavni predmet Vrijeme konzultacija
Ahmić Ekrem nastavnik Hrvatskog znakovnog jezika
Balažin Dejan nastavnik predmeta Anatomija i fiziologija, Patologija, Patofiziologija i Radiologija
Možanić Renata nastavnica predmeta Zdravstvena njega u kući
Munivrana Štefanija nastavnica predmeta Farmakologija
Sekovanić Anica nastavnica predmeta Instrumentiranje
Stipešević Rakamarić Irena nastavnica predmeta Anatomija i fiziologija te Bakteriologija, virologija i parazitologija
Vrbanec Matija nastavnik predmeta Bakteriologija, virologija u parazitologija