Početna stranica » Novosti » Ružičasti listopad u našoj školi

Ružičasti listopad u našoj školi

Dan ružičaste vrpce humanitarna je akcija čiji je glavni cilj upozoriti na važnost ranog otkrivanja raka dojke. I ove je godine Srednja škola u Maruševcu s pravom javnosti pokazala slogu i zajedništvo svojih učenika i djelatnika te su odjenute ružičaste majice da bi se upozorilo na ovu bolest i osvijestila ženska populacija o važnosti zdravlja i ranih pregleda. Također su se dijelili letci Udruge žena oboljelih i liječenih od raka u sklopu projekta #mamabudizdrava (http://www.svezanju.hr).

 

autor teksta: Lana Kušćer

lektura: Jelena Posavec Krobot, mag. educ. philol. croat.

fotografije: Eliana Radojević

video: Jelena Šarić Posavec, mag.med.techn., Andreja Bilopavlović, bacc.med.techn.

logo-text-ss-marusevec

Srednja škola u Maruševcu s pravom javnosti

Maruševec 82
42243 Maruševec
Hrvatska, EU

©2023 Srednja škola u Maruševcu. Sva prava pridržana.