Objava rezultata državne mature

Poštovani učenici,

u ponedjeljak 13. srpnja 2020. u 12 sati bit će objavljeni rezultati ispita državne mature ljetnoga roka 2019./2020. Od 13. srpnja od 12:01 sati do 15. srpnja 12:00 sati traje aktivnost prigovora učenika na ocjenjivanje.

Zbog trenutne situacije s Covid-19 procedura podnošenja prigovora je online, što znači sljedeće:

-ovdje preuzmite obrazac za prigovor – Obrazac_prigovora

-popunite obrazac (potrebno je popuniti sve tražene rubrike u obrascu (osim „predloženi odgovor škole“, jasno navedite na što konkretno se vaš prigovor odnosi – na točno koji određeni zadatak)

popunjeni i potpisani obrazac potrebno je skenirati i poslati u gore navedenom vremenskom roku ispitnom koordinatoru na mail ivanabuhin@gmail.com

Prigovori pristigli van vremenskog roka neće se uzimati u obzir!

Konačna objava rezultata državne mature bit će 20. srpnja, a podjela svjedodžbi i potvrda o položenim ispitima državne mature 22. srpnja (srijeda) u 10 sati u školi.

Srdačan pozdrav,

Ivana Buhin, mag.edu.soc.