Obavijest o samotestiranju

Poštovani roditelji i učenici naše škole,

prema najavi Ministarstva znanosti i obrazovanja pozivamo sve učenike naše škole da se jednom tjedno samotestiraju. Svrha je sprečavanje sukcesivne samoizolacije cijelog razreda tj. zdravih učenika i njihov izostanak iz škole uživo. Ujedno, putem samotestiranja osiguravamo da imamo nastavu uživo a ne “online”. U privitku možete pronaći Upute za roditelje i učenike, te Izjavu o ne pristanku na samotestiranje. Učenici koji se ne testiraju podložni su mjeri samoizolacije ukoliko budu u kontaktu s pozitivnom osobom. Izjavu treba dati razredniku/ci.
Učenik će u petak 11.02.2022. ili prvi dan kada dođe u školu dobiti jedan test koji će vrijediti za čitavi tjedan do praznika. Nakon praznika će u ponedjeljak  dobiti test i provesti ga ili u školi ili kod kuće poslijepodne.
Osobno vam se zahvaljujem na suradnji jer ćemo ovim kratkim i bezbolnim testiranjem osigurati stabilan nastavak nastavne godine u školi. Molim vas za odgovornost u provedbi ovog postupka. Testovi su isključivo za učenike.
Hvala i ostanite zdravo!
https://www.youtube.com/watch?v=ZU2N_cq1j-0